تبلیغات نرم افزارهای ردیابی رتبه بندی شده درباره رتبه بندی کلمات کلیدی در گوگل -انتخاب کلمه کلیدی

یکی از عناصر اساسی جستجوگرها ، انتخاب کلمه کلیدی مناسب از طریق تحقیق در مورد کلید واژه ها ، رتبه بندی و پیگیری موقعیت کلمه کلیدی در جستجو است.

کاملاً ضروری است که یک وبلاگ نویس یا متخصص حرفه ای SEO بتوانند رتبه بندی کلمات کلیدی Google خود را برای کلمات کلیدی مورد نظر بررسی کنند. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که وبلاگ نویسان و سرپرست وب سایت مرتکب می شوند این است که آنها بدون هدف قرار دادن رتبه بندی کلمات کلیدی ، مقالاتی را می نویسند و منتشر می کنند.

استفاده از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند SEMRUSH یا KWfinder فقط ۱۰-۱۵ دقیقه طول می کشد تا دریابید که از کدام کلید واژه ها استفاده کنید. برای دستیابی به این مرحله بسیار مهم ، حتما از این ابزارها استفاده کنید!

پس از اتمام نوشتن یک پست بهینه سازی شده توسط سئو با استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر ، وظیفه بعدی شما پیگیری رتبه بندی موتورهای جستجوگر آن و ادامه ساخت بک لینک ها با متن مناسب است.

هر وبلاگ نویس باید کلمات کلیدی ای که کاربران بیشترین جستجو را دارند ، به خصوص کلمات کلیدی که به وب سایت شما کمک می کند تا در یکی از چند صفحه اول نتایج جستجو نشان دهد را هدف قرار دهند.

اگر SEO مناسب در صفحه را انجام دهید ، شانستان بالا است که در ۵۰ نتیجه جستجو اول ظاهر شوید.

استفاده از ابزار مناسب برای یافتن کلمات کلیدی چه فوایدی دارد؟

برای بهبود سئو خود ، باید کلمات کلیدی را به درستی مدیریت کنید تا بتوانید دریابید که کدام کلمات کلیدی برای دامنه خاص شما قوی هستند و کدام ها نیستند. این اطلاعات به شما امکان می دهد تا روی قوی ترین کلمات کلیدی کار کنید ، در نتیجه احتمال بدست آوردن رتبه بهتر در Google و سایر موتورهای جستجو را افزایش می دهید.

برای رسیدن به این هدف ، به ابزاری نیاز دارید که بتواند به شما بگوید یک کلمه کلیدی خاص در نتایج جستجوی Google کجا جای دارد بدون اینکه به طور دستی ۱۰۰ صفحه نتایج جستجو و صفحات را طی کند.

 ابزارهای دقیق و مدرن جستجوگر موقعیت Google :

AccuRanker.1

AccuRanker از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

AccuRanker از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

اگر به دنبال یک جستجوگر موقعیت مکانی اختصاصی برای کلید واژه هستید ، AccuRanker یک انتخاب عالی است.

اولین چیزی که من در مورد AccuRanker دوست داشتیم رابط کاربری آن است که بصری است و به راحتی می توانید شروع به کار کنید. می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی را در جستجوی گوگل ردیابی کنید. آنها همچنین گزینه ای برای جستجوی Yandex و Bing دارند. در حقیقت ، AccuRanker به عنوان نظارت بر کلمه کلیدی Yandex بسیار محبوب است.

SEMrush.2

SEMrush از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

SEMrush از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

SEMrush ابزار مورد علاقه من در این لیست است زیرا یک راه حل کامل برای بررسی کلید واژه ها است.

 
گوگل ادز نرم افزار ها و بدافزار های جاسوسی را مسدود می کند (خبر)

می توانید URL وب سایت یا URL شخصی یک پست وبلاگ خود را وارد کنید ، و این به شما نشان می دهد که کدام کلمات کلیدی را در حال حاضر برای آنها رتبه بندی می کنید. برای بررسی رقابت میان کلمات کلیدی و سایر جزئیات می توانید بر روی هر کلید واژه نتیجه ای کلیک کنید.

همچنین از Google پشتیبانی می کند (شما می توانید جستجوی Google را بر اساس منطقه جغرافیایی مورد نظر خود انتخاب کنید) و همچنین جستجوی بینگ را نیز پشتیبانی کنید.

SEMrush یک نرم افزار حرفه ای است که کاربرد آن آسان است و می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد اشتراک ، چند هفته آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

Ahrefs.3

من از SEMrush بسیار راضی ام ، اما اگر من مجبور باشم آن را با هر چیز دیگری جایگزین کنم ، این ها Ahref خواهند بود.

به طور خودکار تشخیص می دهد که وب سایت شما در چه رتبه بندی قرار دارد و شما می توانید بر اساس کشور رتبه بندی کنید.

با Ahrefs می توانید شروع به ردیابی رتبه وب سایت خود و همچنین وب سایت رقیب خود کنید.

Ahrefs از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

Ahrefs از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

۴.SERPWatcher

SERPWatcher به شما امکان می دهد موقعیت کلمه کلیدی را برای هر دامنه ردیابی کنید.

شما می توانید موقعیت های کلمات کلیدی را بر اساس مکان جغرافیایی و دستگاه ها (دسک تاپ و موبایل) پیگیری کنید.

SERPWatcher از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

SERPWatcher از ابزار های انتخاب کلمه کلیدی

برای ردیابی کلمات کلیدی بیشتر می توانید یکی از برنامه های پولی شده آنها را دریافت کنید.

Google Rank Checker.5

Google Rank Checker یک ابزار آنلاین عالی است که به کاربران کمک می کند تا موقعیت مکانی کلمات کلیدی را در نتایج موتور جستجوی Google ردیابی کنند.

به منظور استفاده از این سرویس ، کلمه کلیدی مورد نظر خود را به همراه نام دامنه جستجو کنید و موقعیت آن کلمه کلیدی خاص را در Google به شما نشان می دهد.

RankWatch.6

Rankwatch یک ابزار جستجوگر رتبه بندی کلمات کلیدی و مقرون به صرفه است که بیش از موقعیت موتور جستجو را نشان می دهد. در کنار رتبه بندی موتور جستجو ، داده های حجم CPC و جستجو را نیز برای هر کلمه کلیدی یا عبارت نشان می دهد.

هنگام بررسی رتبه بندی کلمات کلیدی ، می توانید مکان موتور جستجو و همچنین دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه را انتخاب کنید. این ابزار برای بررسی رتبه بندی کلمات کلیدی ایده آل است.

ویژگی دیگر شامل موارد زیر است:

  • ۱۷۰+ کشورها با همه زبانهای اصلی
  • ردیابی زیر دامنه و زیر URL
  • ردیابی مبتنی بر شهر
  • ردیابی ویژه قطعات Google
  • فرکانس بروزرسانی رتبه
  • رتبه بندی تصاویر
  • طبقه بندی و فیلتر پیشرفته
  • هشدارهای رتبه بندی خودکار از طریق ایمیل

SEOCentro Rank Checker.7

SEOCentro یکی از بهترین ابزارهای چک کردن کلید واژه هایی است که تا به امروز پیدا کرده ام.

با استفاده از Rank Checker می توانید عملکرد کلمات کلیدی خاص را در موتورهای جستجوگر متعدد مانند Google ، Yahoo ، Bing و غیره بررسی کنید. نتیجه به شما اطلاعات کامل در مورد یک کلمه کلیدی خاص از جمله رتبه آن در موتورهای جستجو مختلف ، همراه با تاریخچه کلمه کلیدی را می دهد .

منبع: کلاته.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *